Gebze Boyacı Ustası


Gebze Boyacı Ustası olarak profesyonel olarak hizme tvermekteyiz. Yılların bilgi ve birikimini siz değerli müşterilerimize sunmaktan büyük mutluluk ve memnuniyet duymaktayız.

Gebze bölgesinde boyacı konusunda ciddi sıkıntıların yaşandığını duyduk. Bu konuda özellikle yetersiz bilgiye sahip boyacıların yaptığı işlerden dolayhı şiakyetlerin geldiğini sürekli olarak duymaktayız. Bu noktada özellikle işinin ehli boyacılarla çalışmanızı tavsiye etmekteyiz. Bununla beraber kaliteli ürün kullanımı oldukça önemli bir kriterdir.

Bizler hem profesyonel hemde kaliteli ürün kullanarak müşterilerimin memnuniyetini ve güvenin kazanmayı başardık. Diğer bir çalışmamız ise Gebze Dekarasyon olarak ilk önce daire boyasina baslarken, öncelikle esyalari ortaya topluyoruz. Sora örtuyle kapatiyoruz. 

Parke supurgeliklerine bant çekip parkeyi ortuyle kapatiyoruz. Böylece boya değmesini engellemiş oluyoruz.  Duvarlarda ve tavanlarda  tamiratlar ve çatlaklara darem alcisiyle tamir yaparak beklemeye bırakıyoruz. Kuruduktan sonra alcilara zipara yaparak tavan boyasina basliyoruz. Tavanlarin boyasini bitikten sonra duvar boyasına basliyoruz. Birici kat boyamizi vurup kurumaya birakiyoruz.

Ertesi gun son kati vurup dayreyi teslim ediyoruz. Bantlari laylonlari kaldiriyoruz. Buyuk ağir esyalari  yerine çekiyoruz. Böylece isimizi tertemiz sorunsuz olarak sıfır ahata ile bitirmiş oluyoruz. Bizlerde musteri memnuniyeti ön plada olduğu için gönlünüz rahat olsun. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Lütfen bizleri aramaktan çekinmeyiniz.