Gebze Boya Badana Boyacı Ustası

Gebze Boya Badana Boyacı Ustası

Gebze Boya Badana boyacı Ustası olarak bu bölgemizde profesyonel olarak müşteri memnuniyetini dikkate alarak 1 günde işimizi yaparak teslim etmekteyiz ve bizim için bu süreçte en önemlisi müşterinin memnuniyeti dir .

Gebze boyacısı olarak ilk daire boyasına başlarken öncelikle eşyaları topluyoruz üstlerine naylon ve parkelerimizi de naylonla kapatıyoruz 
Ve parke süpürgelerine de kağıt bant çekiyoruz sonra Duvarlarda tamirat ve tadilat varsa alçıyla tamirat yapıyoruz duvarlar rutubet ,kabarma ,şişme varsa ise onları ıspatula ile kazıyoruz.

Diyobinder sürüyoruz daha sonra kalekimle rutubetli olan yerleri tamiratını yapıyoruz . Kalekim kuruduktan sonra üzerine saten alçımızla düzeltme yapılır . Kuruduktan sonra zımpara yapıyoruz . Zımpara bittikten sonra tozunu fırçayla alıyoruz . Ve tekrar Diyobinder sürüyoruz. Daha sonra dairenin hepsine 1 kat boya sürüyoruz. Hemen kurursa peşinden 1 Kat daha boya sürüp daireyi bitiriyoruz . Naylonlarımızı sipürgelikte ki bantlarımızı çıkarıyoruz böylelikle işimizi teslim ediyoruz bizim için ama ilk önceliğimiz tabiki müşterilerimiz memnuniyeti bizi de memnun eder.