Darıca Boyacı Ustası Badana


Darıca Boyacı ve Ustası Badana konusundaki tüm talep ve isteklerinize anında cevap verilmektedir. Darıca bölgesinde bir çok kurum ve boya işlerini yapmayı başardık. Özellikle bu bölgedeki okullara bir çok boya ve farklı konularda hizmeti vererek güven oluşturduk. Hizmet verdiğimiz okulların başında şunları sayabiliriz. Barboros İlk Öğretim Okulu, 60. Yıl İlk Öğretim Okulu, Çayırova Ticaret Meslek Listesi, Gebze Lisesi, Deniz Yıldızları gibi bir çok okulun boya işlerine imza atmayı başardık.

Bunların dışında hizmet verdiğimiz kurumlar ise: Darıca belediyesi, Gebze belediyesi, Çayırova belediyesi, Tuzla belediyesini sayabiliriz. 

Darıca boyacısı olarak bizde müşteri memnuniyetini ön plada tutmaktayız. Başladığımız dairenin öncelikle eşyalarini ortaya toplayıp üzerine naylon seriyoruz. Daha sonra eşyaların üzeri boya olmaması için örtü ile kapatıyoruz. Süpürgeliklere bant çekiyoruz ve boya olmasını engelliyoruz. Duvarlarda tamirlik yerler varsa onları kazıyoruz ve saten alçı ile kapatıyoruz. Kuruma bittikten sonra zımpa ile güzelce zımpara yapıyoruz. 

İki kat boya uygulamasını yaptıktan sonra 24 saat bekliyoruz. Boya kuruduktan sonra son kat uygulamayı yaparak boy işlemini bitiriyoruz. Boya bittikten sonra etrafı toparlıyoruz. Boya uygulaması ve ustalık fiyatları konusunda en uygun fiyat garantisini vermekteyiz. Kullandığımız tüm ürünler 1. kalite olup pisayadaki en iy markaları kullanmaktayız.

arıca boyacı ustası telefon ve fiyatları için bizlere ulaşmadan karar vermeyiniz. Tüm müşterilerimize 7/24 hizmet ve destek vermekteyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.