Boya Tadilat

Boya Tadilat

Boya tadilat konusunda yılların vermiş olduğu deneyimi sizlere sunmaktayız. Boya konusun ev içindeki önemli konuların başında gelmektedir. Boya yaptırmak isteyen müşterilerimiz bu konuda oldukça titiz davranmaktadır. Günümüzde boya ve badana konusunu çok basite alan deneyimsiz ve tecrübesiz kişiler bulunmaktadır. Bizler bu noktada müşterimize güven ve kaliteli hizmetin yanı sıra yapılacak iş hakkında tüm detayları en ince ayrıntısına kadar anlatmaktayız. 

Boya ev içindeki en önemli alanların başında gelmektedir. Boya özen ve titizlik isteyen bir iş olduğundan özellikle işinin ehli ve uzman kişiler tarafından yapılmasını özellikle belirtmek isteriz. 

Boya tadilat İşlemi Nasıl Uygulanır:

Boya işlemine başlamadan önce ev için deki yada uygulama yapılacak olan alan güzel bir şekilde boşaltılmalıdır. Boşaltma işlemi bittikten sonra yerler güzel ve özenli bir şekilde kapatılmalıdır. Bu işlemde tamamlandıktan sonra duvar daki kalkan boya yada delikler var iste bunlar özenle kapatılmalıdır. Bu işlemleri tamamladıktan sonra duvarda su ya da neme maruz kalan bir yer var ise burası izolasyon malzemesi ve sızıntıya sebep olan alan tamir yapılmalıdır.

Boya tadilat Özellikleri: 

- Uygulanacak alan temizlenmiş ve temiz bir şeklilde olmalıdır.

- Kullanılacak malzemeler özenle seçilmeli ve uygun şartlarda muhafaza edilmeildir.

- Alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından bu işlemleri yapılmalıdır.

- Kurumsal ve deneyimli firmalardan bu konuda hizmet istenmelidir.

- Kullanılan malzemler uzun yıllar suya ve neme karşı direnç sağlamalıdır.

Bizler bu konuda 7/24 hizmet vermenin yanı sıra gümüz standartlarına uygun hareket etmekteyiz. Kuruluşumuz daima müşterisini korumakta ve müştrerisine dğer katmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Boya Tadilat Ustası:

Boya tadilat ustası denildiğinde bizden memnun kalan müşterilerimiz ilk akıllarına bizim geldiğmizi söylüyorlar. Bizler bu konudan oldukça memnun kalmaktaıyz. Gümüzde boya ustası bulmak oldukça zor bir iş olamaktadır. Bizler her bölgede sayısız referansımız ile müşteri güvenini kazanmanın yanı sıra bakım onarım ve diğer hizmetleride beraberinde müşterimize sunmaktayız.  Boya Ustası 0537 525 2120